Про Liebherr

Дивитися відео

Історія Liebherr:

Від будівельної техніки до холодильників

Компанія Liebherr понад 65 років є провідним виробником побутової холодильної техніки. Однак починалося все з вузькоспрямованого виробництва баштових кранів та іншого будівельного обладнання. І шлях, який пройшла компанія Liebherr, щоби перейти в галузь холодильної техніки, досить незвичайний.

Ганс Лібхерр, місто Франкфурт, 1949 рік
Ганс Лібхерр, місто Франкфурт, 1949 рік
Ганс Лібхерр, 1993 рік
Ганс Лібхерр, 1993 рік
Втілюючи ідеї в життя

У всьому світі можна помітити залучені на великих будмайданчиках крани, екскаватори та інші одиниці будівельної техніки з логотипом Liebherr. Вміння побачити потенціал та вхопитися за можливість визначило шлях компанії, якого вона дотримується вже протягом багатьох десятиріч. І з того часу холодильне обладнання, а також велика будівельна техніка, стали асоціюватися з Liebherr.

L300: перший гідравлічний екскаватор Liebherr, 1954 рік.
L300: перший гідравлічний екскаватор Liebherr, 1954 рік.
Баштовий поворотний кран Liebherr, 1955 рік.
Баштовий поворотний кран Liebherr, 1955 рік.
Крани Liebherr на будівельному майданчику, місто Роттердам, 1956 рік.
Крани Liebherr на будівельному майданчику, місто Роттердам, 1956 рік.
Реклама холодильників Liebherr, 1955 рік.
Реклама холодильників Liebherr, 1955 рік.
Перші холодильники та морозильні камери

Виробництво перших холодильників компанія Liebherr почала планувати в 1953 році. А моделі-піонери вийшли на масовий ринок роком пізніше. Усе почалося з того, що керівник відділення банку, в якому Ганс Лібхерр зберігав свої заощадження, повідомив бізнесменові про продаж збанкрутілої фабрики, що виробляє холодильне обладнання. Відвідавши фабрику, проаналізувавши продукцію, Ганс Лібхерр зрозумів весь потенціал цього напрямку в бізнесі та вирішив увійти у світ холодильної техніки. Він відмовився від покупки збанкрутілої фабрики та почав будівництво власного заводу в місті Оксенгаузен (район Біберах, Німеччина).

У 50-і роки, коли в післявоєнній Німеччині почався небувалий підйом економіки, різко збільшився попит на споживчі товари. Той факт, що лише у 10% німецьких сімей був власний холодильник, не залишився непоміченим Гансом Лібхерром. Він відразу зрозумів, що сфера передбачає ідеальні ринкові умови, які дозволять швидко почати виробництво з перспективою постійного поліпшення продукції. З того часу холодильна техніка Liebherr користується успіхом практично у всьому світі, задаючи тенденції у всій галузі.

Запуск масового виробництва холодильників Liebherr. Завод в Оксенгаузені, 1954 рік.
Завод з виробництва професійної холодильної техніки Liebherr, місто Лієнц, Австрія.

Попри 70-річну історію, величезний штат співробітників (майже 50 000 осіб) і річний оборот, що перевищує 11 мільярдів євро, компанія залишається сімейним бізнесом династії Лібхерр. Сьогодні підрозділ холодильної техніки має в собі три виробничі лінії, на яких виготовляють високоякісні холодильники та морозильні камери, сигарні та винні шафи, а також професійну техніку:

Оксенгаузен (Німеччина)
Оксенгаузен (Німеччина)
Лієнц (Австрія)
Лієнц (Австрія)
Мариця (Болгарія)
Мариця (Болгарія)
Професійна холодильна техніка

Виробництво техніки для комерційного використання було запущено в 1980 році, на австрійському заводі Liebherr в місті Лієнц. Першою серією пристроїв стали шафи-вітрини для охолодження напоїв. Поступово можливості заводу збільшувалися, а з ними ставав різноманітнішим і асортимент: техніка для HoReCa, прилади для застосування в лабораторних та медичних установах, пристрої для пекарень і супермаркетів.

Холодильні та морозильні шафи Liebherr для пекарень
Медичне та лабораторне обладнання Liebherr

Прилади, призначені для професійної експлуатації, повинні забезпечувати надійну і правильну роботу навіть при екстремальних навантаженнях. В таких умовах особливе значення має висока якість приладів Liebherr. Поєднуючи велику холодопродуктивність з якісним виконанням і оптимальним оснащенням, холодильна і морозильна техніка Liebherr повністю відповідає найсуворішим вимогам професіоналів.

Морозильна шафа GGPv 6590
Морозильна шафа GGPv 6590
Холодильна шафа GKPv 6573
Холодильна шафа GKPv 6573
Холодильна вітрина FKDv 4523
Холодильна вітрина FKDv 4523
Переваги техніки Liebherr

Якість та надійність

Від етапу розроблення концепції, упродовж усього процесу виробництва ми пам’ятаємо про наше головне завдання: запропонувати клієнту дійсно якісний та інноваційний продукт. Ми створюємо просунуті рішення для безпечного зберігання продуктів, чутливих зразків, медикаментів та матеріалів дослідницьких лабораторій. Ми беремо до уваги специфіку галузі та знаємо що потрібно, аби забезпечувати стовідсоткову надійність 24 години на добу, 365 днів на рік за умови найінтенсивнішого комерційного використання. Усі перевірки проводяться ще на стадії розроблення. Вони покликані забезпечити не лише надійне функціонування всіх компонентів холодильного обладнання, у тому числі механіку та електроніку, але й оптимальні експлуатаційні якості для відповідної галузі. Наприклад, під час перевірки якості дверні петлі мають витримувати не менш як 100 000 відкривань, що відповідає 15 рокам експлуатації. Також здійснюється візуальне оцінювання якості продукції, що допомагає нам забезпечити оптимальну сумісність усіх компонентів один з одним для їх максимальної функціональності та ефективності. Кожний прилад Liebherr (понад 2,2 мільйона одиниць на рік), покидаючи виробничу лінії, проходить повну перевірку якості, що охоплює візуальний огляд, перевірку електронних компонентів та системи охолодження. Будучи на 100% впевненими у своїх приладах ми надаємо повну гарантію 3 роки.

Досвід та експертність

Понад 70 років бренд Liebherr є синонімом високої якості та інновацій. Експертність — наш наріжний камінь у будь-якій галузі, якою ми займаємося, починаючи з портових кранів та закінчуючи кар’єрними самоскидами. Власний інститут розроблення та тестові лабораторії дають змогу приділяти максимум уваги навіть найнезначним деталям, вдосконалюючи їх та створюючи продукти, які задовольняють найвимогливіші запити. Наш експертний підхід передбачає, що підходячи до створення нової техніки, ми ретельно вивчаємо галузь застосування, виявляємо вимоги та досвід кінцевого користувача. Лише після цього інженери Liebherr приступають до роботи, створюючи оптимальні рішення. Ключову роль в успіху Liebherr грають наші висококваліфіковані та досвідчені співробітники. Завдяки їхній відданості своїй справі, Liebherr продовжує встановлювати високі стандарти та гарантувати виняткову якість. Тож не дивно, що надійність нашого холодильного обладнання так вражає клієнтів по всьому світу.

Дизайн

Холодильна техніка Liebherr для комерційного використання — унікальне поєднання естетики та функціональності. Елегантний класичний дизайн наших пристроїв відповідає найвищим естетичним стандартам. Відкрита кухня ресторану, кава-пойнт у конференцзалі, барний комплекс — техніка Liebherr займе гідне місце в будь-якому інтер’єрі. Зовнішній вигляд нашої продукції бездоганний з усякого погляду: не лише ззовні, але і всередині. Єдиний дизайн Liebherr дає змогу оптимально комбінувати пристрої з різним продуктових груп.

Низькі експлуатаційні витрати

Економічність — характеристика, притаманна німецькому характеру. Відповідно наші прилади ґрунтуються на ідеї «Економити, не жертвуючи зручністю і продуктивністю». Комбінація точної електроніки, продуктивної системи охолодження та ефективної теплоізоляції дають змогу створювати економічні, але водночас продуктивні прилади. Це може здатися дрібницею, але зважаючи на те, що холодильно-морозильна техніка працює в режимі 24/7 упродовж 15–20 років, стає зрозумілою важливість цієї характеристики. Зниженню витрат також сприяє приголомшлива надійність техніки Liebherr: мінімальні інвестиції в сервісне обслуговування.

Простий догляд та обслуговування

Гігієнічність і простота очищення грають найважливішу роль під час комерційного використання. Пристрої Liebherr розроблено з урахуванням цієї вимоги: внутрішній корпус без зайвих швів і виконаний із матеріалів, які легко очищаються, також передбачено отвір для зливу води в нижній частині корпусу (опціонально), а регульовані за висотою ніжки або ролики сприяють прибиранню під приладом. Простота обслуговування — важливий параметр для професійного обладнання. Кращі матеріали та компоненти гарантують невибагливість наших приладів, а легкий доступ до елементів систем охолодження забезпечує просту чистку й сервісне обслуговування.

Екологічність

Будучи сімейною компанією і працюючи по всьому світу, Liebherr несе величезну відповідальність перед суспільством, замовниками, співробітниками та постачальниками. Ми прагнемо перевершити чинні стандарти та звести до мінімуму вплив нашого виробництва і продукції на довкілля. Liebherr — перша компанія, яка перевела весь свій асортимент комерційного холодильного обладнання на холодоагенти без вмісту фреону й гідрофторвуглеців. Ми завжди використовуємо тільки натуральні та безпечні для довкілля холодоагенти R290 і R600a. Використовувані нами пластики підлягають переробленню, а самі технології виробництва призначені економити природні ресурси. Усе тепло, що виділяється під час виробничого процесу, рекуперується для подальшого використання. Поточні стандарти якості екологічної безпеки поширюються також на наших підрядників і постачальників. Ефективність нашої системи регулярно перевіряється аудитами. Усі виробничі підприємства Liebherr мають сертифікацію відповідності міжнародному стандарту якості ISO 9001 та міжнародному екологічному стандарту ISO 14001.

Сумісна співпраця

Ми пропонуємо якісне обладнання, високий сервіс, гнучку систему кредитування, знижки та бонуси